Yenişehir/Mersin
+905346833873

Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi , Sürpriz Doğum Günü , Sürpriz Yıl dönümü ve Tüm Özel Günlerinizde 8 Yıllık Tecrübemizle Mersin ilinde Tüm Sürpriz Organizasyonlar

Mersinde Son 5 yıldır etkin bir şekilde tercih edilen yatta sürpriz evlilik teklifi detayları aşağıdaki gibidir.

Öncelikle İlk Yapmanız Gereken Tarih ve Saat Belirlemeniz olacaktır. Kız arkadaşınızı Mersin Marinadaki Size Söylediğimiz Kafe veya Restorana Yeme-İçme Bahanesiyle İle Getiriyorsunuz. 2 şekilde yata geldiğiniz senaryomuz ve kurgumuz mevcuttur. Hazır olduğumuzda sizlere söyleyebiliriz ve siz direk gelebilirsiniz veya 2. en çok tercih edilen yöntemimiz ise Sizinle orada karşılaşan eski 2 arkadaş gibi tiyatro yapabiliyoruz ve yata çay içmeye davet ediyoruz. Sizinde yardımınızla kız arkadaşınız siz ve biz hep birlikte yata doğru gidiyoruz. Yatın Önüne Geldiğimizde ise organizasyonumuz başlamaktadır.

Konfetiler Ateşlenmektedir. Canlı Müzik Devreye Girecektir. Bu Anın Profesyonel Fotoğrafları ve videoları Alınacaktır. Ardından size özel süslenmiş yata ve masanızın etrafına kız arkadaşınızı geçirip, teklifinizi canlı müzik eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Kız arkadaşınız ”Evet” dediği anda konfetileriniz patlayacaktır ve dilerseniz şarkı bitene kadar dans edebilirsiniz. Ardından Gezintimiz ve Servisimiz Başlayacaktır. Yine bu esnada hazırlamış olduğumuz 20’li gül buketini sevdiğinize takdim edebilirsiniz. Dilerseniz 2 kişilik ana yemek veya Resimli Pasta İçecek İkramlarımızdan Servis Etmekteyiz Ve Turun Tadını Çıkarabilirsiniz. Extra Ücretle Havaifişek , Hava (Drone] Çekimi,Evlilik Teklifi Filmi veya Hikayesi, 101 adet gül,Afiş Transfer ve konaklama vb. hizmetleride vermekteyiz.

Not:Anlaşmalı Kuyumcularımızdan evlilik teklifi yapacak olan müşterilerimize ise Sertifikalı Pırlanta Tek Taş Yüzük veya Swarovski Tek Taş yüzükten %60 indirimli yaralanma fırsatı da verilmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=5rQGNJjesyc&t=14s

https://www.youtube.com/watch?v=NPpIwfSUH5g

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel  geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Tüm Sürpriz Evlilik Teklifi Paketleri İçin Tıklayın