Yenişehir/Mersin
+905346833873
info@mersinevlilikteklifi.net

Yat Kiralama

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi , Sürpriz Doğum Günü , Sürpriz Yıl dönümü ve Tüm Özel Günlerinizde 8 Yıllık Tecrübemizle Mersin ilinde Tüm Sürpriz Organizasyonlar

Günübirlik veya Saatlik Yat Kiralama ile Mersin ‘in muhteşem denizlerinde musmutlu organizasyonlar ile birlikte keşfetmeye hazır mısınız ?

Evlilik Teklifi organizasyonlarında

Doğum Günü Organizasyonlarında

Yıl dönümü organizasyonlarında

700 çiftin organizasyonlarını gerçekleştirmenin vermiş olduğu tecrübe ile mersin ili sınırları içerisinde uzman kadromuzla 7 yıldır yat kiralama hizmetleri veren firmamız dilerseniz kişiye özel organizasyonlar dilerseniz grubunuza günübirlik ve saatlik özel organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Aşağıda görmüş olduğunuz örnekler 7 yıl süre zarfında gerçekleştirdiğimiz ve halen geliştirmekte olduğumuz ve mersin ili sınırları içerisinde gerçekleştirdiğimiz evlilik teklifi, doğum günü ve yıl dönümü organizasyonlarından sadece bir kısmını içermektedir.

Mersin Yat Kiralama
Mersin Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu
Mersin Evlenme Teklifi Sürprizi

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim!

Murat Güler

+905346833873 Dokun Hemen Ara

Tüm Sürpriz Evlilik Teklifi Doğum Günü Yıl dönümü Organizasyonlarımız için tıklayın

Resmi İnternet Sitemiz ve daha fazlası için Smile Organizasyon

Sıkça Sorulan Sorular

1- Yatta Hangi tür organizasyonları gerçekleştirebiliriz?

  • Yatta Aklınıza gelebilecek hayal gücümüzle sınırlı olmak üzere her organizasyonu gerçekleştirebilmekteyiz. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ise evlilik teklifi, doğum günü, yıl dönümü , özür dileme veya affetme organizyonları, sevgililer günü sürprizi, kahvaltı turları, nikah organizasyonu, bekarlığa veda partisi, mezuniyet partisi, günübirlik yat turu ve birbirinden güzel deniz koy eğlence turlarıdır.

2- Kaç kişi yata gelebilmekteyiz?

  • Şimdilik Maximum 10-11 kişi ile yasal olarak sınırlandırılmıştır.

3-Yurtdışındayım şehirdışındayım yinede rezervasyon yapabilirmiuim ?

  • Dünyanın neresinde olursanız olur bir telefon kadar basit bir işlemle rezervasyon yaptırabilmektesiniz. Üstelik erken rezervasyonlarda ise %10 indirimimiz mevcuttur.