Yenişehir/Mersin
+905346833873
info@mersinevlilikteklifi.net

Restoranda Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi , Sürpriz Doğum Günü , Sürpriz Yıl dönümü ve Tüm Özel Günlerinizde 8 Yıllık Tecrübemizle Mersin ilinde Tüm Sürpriz Organizasyonlar

Restoranda Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Mersin

Smile Organizasyon Ailesi olarak 7 yıl önce başlağımız bu işte sizler için standart kalıp haline getirdiğimiz sürpriz vlilik teklifi organizasyonlarında ki ilk paketimiz olan Restoranda Sürpriz evlilik teklifi senaryosu ve ayrıntıları şu şekildedir.

Öncelikle yine sizinle tarih saat belirlememiz gerekecektir.
Hazırlığımız bittiği zaman size organizasyon saatinden 10-15 dakika önce hazır olduğumuzun bilgisini veriyoruz.

Ardından kız arkadaşınızı yemek yemek veya bir şeyler içme bahanesiyle anlaşmalı olduğumuz “Mersin İskele Cadde” Restoranın özel vip odasına getiriyorsunuz. Odaya girdiğiniz an Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonumuz başlamaktadır.

Volkanlar ateşlenecektir. Konfetiler patlayacaktır. Canlı Müzik çalmaya başlayacak ve Profesyonel Fotoğraf  videonuz çekilecektir. Sizde bu muhteşem atmosferde evlilik teklifinizi gerçekleştireceksiniz. Anın Tadını çıkarıp sevdiğiniz ile birlikte ölümsüzleştireceksiniz.

Bu standart paketimizde
Süsleme yürüyüş yolu
Volkanlar konfetiler
Canlı müzik
Profesyonel Fotoğraf ve video çekimi
20’li gül buketi mevcuttur.

Dilerseniz extradan
Evlilik teklifi filmi,evlilik teklifi albümü,havafişek gösterisi,Pasta,uçan kalpli balonlar,harf balonlar,tasarım hediyeler,Sevginize özel tasarım çiçek buketleri,evlilik teklifi afişi,özel yürüyüş yolu,vip transfer ve konaklama, özel araç kiralama,yat turu vb aklınıza gelebilecek her hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz. Sadece Hayal Etmeniz Yeterlidir.

Not:Anlaşmalı Kuyumcularımızdan evlilik teklifi yapacak olan müşterilerimize ise Sertifikalı Pırlanta Tek Taş Yüzük veya Swarovski Tek Taş yüzükten %60 indirimli yaralanma fırsatı da verilmektedir.

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

https://www.youtube.com/watch?v=2_UBruyGjFA

Tüm Sürpriz Evlilik Teklifi Paketlerimiz için tıklayın

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.