Yenişehir/Mersin
+905346833873

Paraşütle Sürpriz Evlilik Teklifi

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi , Sürpriz Doğum Günü , Sürpriz Yıl dönümü ve Tüm Özel Günlerinizde 8 Yıllık Tecrübemizle Mersin ilinde Tüm Sürpriz Organizasyonlar

Paraşütle Sürpriz Evlilik Teklifi Mersin ili içerisind Smile Organizasyon Ailesi olarak 7 yıllık Tecrübe ve 450 mutlu çift ile hep yanınızda olduk ve hep olmayada devam edeceğiz.

Değişiklik ve havalı bir evlilik teklifi arayan değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz paraşütle sürpriz evlilik teklifi detayları şu şekildedir;

Öncelikle Hava koşullarına bakarak sizinle birlikte tarih saat ve yer belirlememiz gerekmektedir. Tarih Saat ve yerimizi belirledikten sonra Tek yapmanız gereken sevdiğinizi o saatten 15 dakika önce oraya bir bahane ile getirmenizdir. Gerisi Bizim ve Ekibimizin işidir. Sizler Anın Tadını Çıkarak ölümsüzleştireceksiniz.

Organizasyon saati geldiğin sizler orada sevdiğinizle birlikte beklerken veya otururken üzerinizde onunla evlenmek istediğinizin yazılı olduğu paraşüt yarım saat uçuş gerçekleştirecek ve üzerinize 50 adet canlı gül ve gül yaprakları atacaktır.

Ardından sizlerde dilerseniz extra hizmetlerimizden[canlı müzik drone hava çekimi volkanlar konfetiler prof video kaydı vb] alarak sonsuz aşkınızın ilk adımını göklerden atabilirsiniz.

mersin sürpriz evlenme teklifi organizasyonu

https://www.youtube.com/watch?v=i2Jx-vJ71sI

Dilerseniz extradan
Evlilik teklifi filmi,evlilik teklifi albümü,havafişek gösterisi,Pasta,uçan kalpli balonlar,harf balonlar,tasarım hediyeler,Sevginize özel tasarım çiçek buketleri,evlilik teklifi afişi,özel yürüyüş yolu,vip transfer ve konaklama, özel araç kiralama,yat turu vb aklınıza gelebilecek her hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz. Sadece Hayal Etmeniz Yeterlidir.

Not:Anlaşmalı Kuyumcularımızdan evlilik teklifi yapacak olan müşterilerimize ise Sertifikalı Pırlanta Tek Taş Yüzük veya Swarovski Tek Taş yüzükten %60 indirimli yaralanma fırsatıda verilmektedir.

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel  geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Tüm Evlilik Teklifi Paketlerimiz İçin Tıklayın

Bize Ulaşın