Yenişehir/Mersin
+905346833873
info@mersinevlilikteklifi.net

İskelede Sürpriz Evlilik Teklifi

Mersin Sürpriz Evlilik Teklifi , Sürpriz Doğum Günü , Sürpriz Yıl dönümü ve Tüm Özel Günlerinizde 8 Yıllık Tecrübemizle Mersin ilinde Tüm Sürpriz Organizasyonlar

İskelede Sürpriz Evlilik Teklifi Mersin

450 mutlu çiftimize her gün bir yenisi daha ekleyerek ilk müşterimizmiş gibi çalışmayı ilke edinen firmamız Smile Organizasyon sizler için anlaşılır ve pratik kalıp haline getirdiğimiz sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında ki diğer paketimiz olan iskelede sürpriz evlilik teklifi senaryosu ve ayrıntıları şu şekildedir.

Organizasyonumuz için tarih ve saat belirlediğimizi düşünelim.

Hazırlığımız bittiği zaman size organizasyon saatinden 10-15 dakika önce hazır olduğumuzun mesajını gizli bir şekilde size iletiyoruz.

Sevdiğinizi sahilde yürüyüş yapmak  bir şeyler içmek veya yemek yeme bahanesiyle “Sahil Mersin İdman Yurdu Meydanı”na getiriyorsunuz. İskeleye girdiğiniz an Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonumuz başlamaktadır.

Volkanlar ve meşaleler ateşlenecektir. Konfetiler patlayacaktır. Canlı Müzik çalmaya başlayacak ve Profesyonel Fotoğraf  videonuz çekilecektir. Sizde bu muhteşem atmosferde evlilik teklifinizi gerçekleştireceksiniz. Anın Tadını çıkarıp sevdiğiniz ile birlikte ölümsüzleştireceksiniz.

Bu paketimizde
Süsleme yürüyüş yolu
Volkanlar konfetiler meşaleler
Canlı müzik
Resimli pasta içecek ikramlar veya 2 kişilik ana yemek
Profesyonel Fotoğraf ve video çekimi
20”li gül buketi mevcuttur.

Dilerseniz extradan
Evlilik teklifi filmi,evlilik teklifi albümü,havafişek gösterisi,Pasta,uçan kalpli balonlar,harf balonlar,tasarım hediyeler,Sevginize özel tasarım çiçek buketleri,evlilik teklifi afişi,özel yürüyüş yolu,vip transfer ve konaklama, özel araç kiralama,yat turu vb aklınıza gelebilecek her hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz. Sadece Hayal Etmeniz Yeterlidir.

Not:Anlaşmalı Kuyumcularımızdan evlilik teklifi yapacak olan müşterilerimize ise Sertifikalı Pırlanta Tek Taş Yüzük veya Swarovski Tek Taş yüzükten %60 indirimli yaralanma fırsatıda verilmektedir.

İskelede Evlilik Teklifi Sürprizi
iskelede sürpriz evlenme teklifi mersin

https://www.youtube.com/watch?v=b-ENIyKmh4M

https://youtu.be/I1TAsp89hqo

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Tüm Sürpriz Paketlerimiz İçin Tıklayın